Divero 77409 DIVERO Skládací lehátko se stříškou XXL, šedé
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 445 Kč
Ať už k relaxaci při čtení knihy, k spánku nebo jen na opalování. Stříška je sklopná, lze si ji tak libovolně nastavit. Lehátko je pokryto snadno ošetřitelným, vodu odpuzujícím materiálem. Rám je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 2 445 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ať už k relaxaci při čtení knihy, k spánku nebo jen na opalování. Stříška je sklopná, lze si ji tak libovolně nastavit. Lehátko je pokryto snadno ošetřitelným, vodu odpuzujícím materiálem. Rám je velice stabilní díky třem nohám. Nožičky jsou osazeny protiskluzovou ochrannou krytkou, která také přispívá k lepší stabilitě lehátka. Lehátko je sklopné a lze jej úsporně uskladnit a snadno přepravovat.
Technické údaje:
rozměry v rozloženém stavu: 192 x 66 x 31 cm (d x š x v)
rozměry v složeném stavu: 80 x 66 x 17 cm (d x š x v)
sluneční stříška: 57 x 51 cm (d x š)
hmotnost: cca 8 kg
potah: 2 x 2, 600 g, M2 textilie
barva: šedá
rozměr tyčí konstrukce sedadla: 28 x 1,2 mm
rozměr tyčí konstrukce nohou: 28 x 1 mm
nastavitelné: do 5 pozic
nosnost: cca 120 kg
Obsah balení:
1 x skládací lehátko
Parametry
| Výška | 31 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ano |
| Délka | 192 cm |
| Druh materiálu | M2 textilie |
| Skládací | Ano |
| Výška sedáku | 31 cm |
| Výrobce | Divero |
| Hmotnost | 8 kg |
| Šířka | 66 cm |
| Nosnost | 120 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní lehátka |
| Délka: 192 cm | 192 cm — Zahradní lehátka |
| Druh materiálu: M2 textilie | M2 textilie — Zahradní lehátka |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Zahradní lehátka |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Zahradní lehátka |
| Šířka: 66 cm | 66 cm — Zahradní lehátka |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní lehátka |
| Výrobce: Divero | Divero — Zahradní lehátka |
| Výška: 31 cm | 31 cm — Zahradní lehátka |
| Výška sedáku: 31 cm | 31 cm — Zahradní lehátka |
| Změna polohy: Ano | Ano — Zahradní lehátka |