Tmel polyuretanový Sikaflex-11 FC Purform concrete grey 600 ml
Výrobce: Sika
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 846 Kč
pro víceúčelové lepení a těsnění vodorovných i svislých spár, jednosložkový, do interiéru i exteriéru, barva concrete grey
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
pro víceúčelové lepení a těsnění vodorovných i svislých spár, jednosložkový, do interiéru i exteriéru, barva concrete grey
Parametry
| balení | 600 ml |
|---|---|
| barva | concrete grey |
| materiálová báze | polyuretan |
| měrná jednotka | l |
| objemová hmotnost | 1,3 kg/l |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| spotřeba | 100 ml/m/šířka spáry 10 mm |
| teplota zpracování | od +5 °C do +40 °C |
| v balení | 12 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Tmely, silikony a lepidla |
|---|---|
| Výrobce: Sika | Sika — Tmely, silikony a lepidla |
| balení: 600 ml | 600 ml — Tmely, silikony a lepidla |
| barva: concrete grey | concrete grey — Tmely, silikony a lepidla |
| materiálová báze: polyuretan | polyuretan — Tmely, silikony a lepidla |
| měrná jednotka: l | l — Tmely, silikony a lepidla |
| objemová hmotnost: 1,3 kg/l | 1,3 kg/l — Tmely, silikony a lepidla |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Tmely, silikony a lepidla |
| spotřeba: 100 ml/m/šířka spáry 10 mm | 100 ml/m/šířka spáry 10 mm — Tmely, silikony a lepidla |
| teplota zpracování: od +5 °C do +40 °C | od +5 °C do +40 °C — Tmely, silikony a lepidla |