Tempo Kondela Televizní stolek SIRAN TYP 7 - dub lefkas/černá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 826 Kč
TV stolek v moderním stylu v barevném provedení dub lefkas/černá. Nabízí dostatek úložného prostoru ve formě čtyř šuplíků. Je vyroben z laminované dřevotřísky, dvířka s ABS hranami. Výška spodního... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 826 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV stolek v moderním stylu v barevném provedení dub lefkas/černá.
Nabízí dostatek úložného prostoru ve formě čtyř šuplíků.
Je vyroben z laminované dřevotřísky, dvířka s ABS hranami.
Výška spodního prostoru od podlahy: 12 cm.
Plastové nožičky.
Dodáván v demontu.
Parametry
| Materiál | Dřevotříska |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Hnědá |
| Výška | 50 cm |
| Celková šířka | 121 cm |
| Šířka | 121 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 40 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Televizní |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Televizní |
| Celková šířka: 121 cm | 121 cm — Televizní |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Televizní |
| Hmotnost: 40 kg | 40 kg — Televizní |
| Materiál: Dřevotříska | Dřevotříska — Televizní |
| Šířka: 121 cm | 121 cm — Televizní |
| Výška: 50 cm | 50 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |