Tempo Kondela RTV stolek TEYO 2D1S - bílá/dub sonoma
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 577 Kč
Televizní stolek moderního designu, který má dvoje dvířka, zásuvku a otevřenou poličku. Tento TV stolek se hodí nejen do dětského nebo studentského pokoje, ale hodí se i do obývacího pokoje.Stolek je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 577 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Televizní stolek moderního designu, který má dvoje dvířka, zásuvku a otevřenou poličku. Tento TV stolek se hodí nejen do dětského nebo studentského pokoje, ale hodí se i do obývacího pokoje.Stolek je vyroben z laminované DTD v barevném provedení dub sonoma/bílá
Materiál: DTD laminovaná Barva: bílá / dub sonoma Rozměry (ŠxHxV): 123x38x42 cm Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | Dřevotříska |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Hnědá |
| Výška | 42 cm |
| Celková šířka | 123 cm |
| Šířka | 123 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Hmotnost | 25.9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Televizní |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Televizní |
| Celková šířka: 123 cm | 123 cm — Televizní |
| Hloubka: 38 cm | 38 cm — Televizní |
| Hmotnost: 25.9 kg | 25.9 kg — Televizní |
| Materiál: Dřevotříska | Dřevotříska — Televizní |
| Šířka: 123 cm | 123 cm — Televizní |
| Výška: 42 cm | 42 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |