Tempo Kondela Rozkládací křeslo MILI 1
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 652 Kč
Provedení: Praktické rozkládací křeslo Mili 1 využijete nejen na sezení, ale i na příležitostné ležení pro Vaší návštěvu. Rozložíte ho jedním dlouhým tahem, kdy se z z křesla stane lůžko pro občasné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 652 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Praktické rozkládací křeslo Mili 1 využijete nejen na sezení, ale i na příležitostné ležení pro Vaší návštěvu.
Rozložíte ho jedním dlouhým tahem, kdy se z z křesla stane lůžko pro občasné spaní. Rozměr plochy na spaní je 80x195 cm. Po vysunutí korpusu je navíc přístupný i malý úložný prostor.
Hodí se i do menších interiérů, dětských a studentských pokojů či pokojů pro hosty.
V základním provedení je křeslo dodáváno v látce Laris 1602/16 oranžová.
Možnost individuálních objednávek v potahové látce Monaco dle vzorníku.
Dodací lhůta na individuální objednávky je 7-9 týdnů.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Požadované vlastnosti | Rozkládací |
| Rozměr | 80x195 |
| Typ | rozkládací |
| Barva | oranžová |
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 35.0 cm |
| Celková šířka | 95 cm |
| Šířka | 95 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Hloubka sedu | 65.0 cm |
| Hmotnost | 40.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: oranžová | oranžová — Samostatná |
| Celková šířka: 95 cm | 95 cm — Samostatná |
| Hloubka: 100 cm | 100 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 65.0 cm | 65.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 40.5 kg | 40.5 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Samostatná |
| Požadované vlastnosti: Rozkládací | Rozkládací — Samostatná |
| Rozměr: 80x195 | 80x195 — Samostatná |
| Šířka: 95 cm | 95 cm — Samostatná |
| Typ: rozkládací | rozkládací — Samostatná |
| Výška: 81 cm | 81 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 35.0 cm | 35.0 cm — Samostatná |