Tempo Kondela Manželská postel SHEILA 160 - přírodní
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 17 204 Kč
Sníte o moderním designu, maximálním komfortu a ideálním místě k odpočinku a relaxaci? Toto vše nabízí manželská postel SHEILA. Vyrobena je z kvalitního kaučukového dřeva v přírodní barvě, což... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 17 204 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sníte o moderním designu, maximálním komfortu a ideálním místě k odpočinku a relaxaci? Toto vše nabízí manželská postel SHEILA. Vyrobena je z kvalitního kaučukového dřeva v přírodní barvě, což zajistí dlouhou životnost a pevnost postele. Disponuje praktickým úložným prostorem v podobě dvou šuplíků, které se nacházejí pod postelí. Můžete jej využít k odkládání ložního prádla nebo hraček. Postel je dodávána s roštem. Rošt obsahuje hustě naskládané lamely z borovicového dřeva, čímž poskytuje optimální oporu pro vaši matraci. SHEILA je dodávána bez matrace, tu doporučujeme zakoupit o rozměru 160x200 cm.
Rozměry (ŠxHxV): 161x208x90 cm
Plocha na spaní (ŠxD): 160x200 cm
Výška rámu postele: 42 cm
Nosnost na jedno lůžko: 150 kg
Rozměry šuplíku (ŠxHxV): 115x60x17 cm
Nosnost šuplíku: 10 kg
Dodávána s roštem borové latě: 1,4 cm
Dodávána bez matrace
Doporučená výška matrace: min. 10 cm
Dodávána bez polštářů, nočních stolků a dekorací.
Dodáváno v demontu
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200x160 |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 90.0 cm |
| Celková šířka | 161 cm |
| Šířka | 161.0 cm |
| Hloubka | 208.0 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost | 81.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dřevěné |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Dřevěné |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Dřevěné |
| Celková šířka: 161 cm | 161 cm — Dřevěné |
| Hloubka: 208.0 cm | 208.0 cm — Dřevěné |
| Hmotnost: 81.7 kg | 81.7 kg — Dřevěné |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Dřevěné |
| Nosnost: 150 kg | 150 kg — Dřevěné |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Dřevěné |
| Rozměr: 200x160 | 200x160 — Dřevěné |
| Šířka: 161.0 cm | 161.0 cm — Dřevěné |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Dřevěné |
| Výška: 90.0 cm | 90.0 cm — Dřevěné |