Tempo Kondela Křeslo/ušák s taburetem ASTRO - hnědý
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 602 Kč
Provedení: Oblíbený typ křesla "ušák" je dodáván včetně taburetu pro maximální pohodlí a relaxaci. Křeslo s taburetem je vyrobeno v potahové látce Alova hnědá v kombinaci dřevěných nožiček v dekoru... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 602 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Oblíbený typ křesla "ušák" je dodáván včetně taburetu pro maximální pohodlí a relaxaci.
Křeslo s taburetem je vyrobeno v potahové látce Alova hnědá v kombinaci dřevěných nožiček v dekoru buk.
Rozměry (ŠxVxH) křeslo - 86x105x72 cm, výška x hloubka sezení 42x48 cm taburet - 53x42x53 cm
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 105.0 cm |
| Výška sedáku | 42.0 cm |
| Celková šířka | 86 cm |
| Šířka | 86.0 cm |
| Hloubka | 72.0 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 31.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: hnědá | hnědá — Samostatná |
| Celková šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Hloubka: 72.0 cm | 72.0 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 48.0 cm | 48.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 31.1 kg | 31.1 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 86.0 cm | 86.0 cm — Samostatná |
| Výška: 105.0 cm | 105.0 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42.0 cm | 42.0 cm — Samostatná |