Tempo Kondela Křeslo ušák, látka modrá, CHARLOT
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 507 Kč
Elegantní křeslo-ušák CHARLOT. Vhodné nejen do interiéru v retro stylu. Oceníte jej při odpočinku, četbě knihy či sledování televize. Své využití najde v obývacím pokoji, ložnici i kanceláři. Nožky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 507 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní křeslo-ušák CHARLOT. Vhodné nejen do interiéru v retro stylu.
Oceníte jej při odpočinku, četbě knihy či sledování televize.
Své využití najde v obývacím pokoji, ložnici i kanceláři.
Nožky jsou dřevěné, křeslo je potaženo látkou riviera v odstínu modrá 81.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Typ | ušák |
| Barva | modrá |
| Výška | 10 cm |
| Výška sedáku | 42.0 cm |
| Celková šířka | 86 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 22 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: modrá | modrá — Samostatná |
| Celková šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Hloubka: 72 cm | 72 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 48.0 cm | 48.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 22 kg | 22 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Typ: ušák | ušák — Samostatná |
| Výška: 10 cm | 10 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42.0 cm | 42.0 cm — Samostatná |