Tempo Kondela Křeslo ušák Charlot - patchwork M1
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 109 Kč
Provedení: Oblíbený typ křesla "ušák" zaručuje maximální pohodlí a relaxaci. Křeslo je vyrobeno v potahové látce patchwork M1 v kombinaci dřevěných nožiček v dekoru buk. V nabídce jsou i další... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Oblíbený typ křesla "ušák" zaručuje maximální pohodlí a relaxaci.
Křeslo je vyrobeno v potahové látce patchwork M1 v kombinaci dřevěných nožiček v dekoru buk.
V nabídce jsou i další barevná provedení nebo také varianta křesla včetně taburetu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Typ | ušák |
| Barva | vzorovaná |
| Výška | 105 cm |
| Výška sedáku | 42.0 cm |
| Výška područek | 62.0 cm |
| Celková šířka | 86 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 21.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: vzorovaná | vzorovaná — Samostatná |
| Celková šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Hloubka: 72 cm | 72 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 48.0 cm | 48.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 21.7 kg | 21.7 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Typ: ušák | ušák — Samostatná |
| Výška: 105 cm | 105 cm — Samostatná |
| Výška područek: 62.0 cm | 62.0 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42.0 cm | 42.0 cm — Samostatná |