Tempo Kondela Křeslo ušák ASTRO s taburetem - hnědá vintage 1026
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 438 Kč
TV ušák ASTRO si oblíbíte už po prvním sezení. Sedací část je vyplněna PUR pěnou, která vyniká výbornými vlastnostmi. Na začátku je tužší, ale používáním se stává komfortnější aniž by ztrácela na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 10 438 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV ušák ASTRO si oblíbíte už po prvním sezení.
Sedací část je vyplněna PUR pěnou, která vyniká výbornými vlastnostmi. Na začátku je tužší, ale používáním se stává komfortnější aniž by ztrácela na objemu.
Pocit pohodlí násobí praktický taburet, který je součástí křesla. Taburet poskytne vašim nohám dokonalou úlevu. Má i jiné praktické využití, např. k sezení nebo poslouží jako odkládací plocha.
Výhodou tohoto křesla jsou uši, tedy boční strany opěradla, o která si můžete opřít hlavu a nerušeně relaxovat.
Křeslo je čalouněno látkou Vintage 1026, nožky jsou dřevěné.
Rozměry taburetu: 53x42x53 cm
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Typ | ušák |
| Barva | vzorovaná |
| Výška | 105 cm |
| Výška sedáku | 42 cm |
| Výška područek | 62 cm |
| Celková šířka | 86 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 48.0 cm |
| Hmotnost | 32 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: vzorovaná | vzorovaná — Samostatná |
| Celková šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Hloubka: 72 cm | 72 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 48.0 cm | 48.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 32 kg | 32 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Samostatná |
| Šířka: 86 cm | 86 cm — Samostatná |
| Typ: ušák | ušák — Samostatná |
| Výška: 105 cm | 105 cm — Samostatná |
| Výška područek: 62 cm | 62 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 42 cm | 42 cm — Samostatná |