Tempo Kondela Křeslo s úložným prostorem PERSI, šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 274 Kč
Pokud patříte k milovníkům nestárnoucí klasiky, křeslo PERSI bude pro vás výzvou. Jednoduché, ale stylové. Ideální do jakéhokoli interiéru. PERSI je celočalouněný látkou Soro v kombinaci tmavě šedé a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 274 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokud patříte k milovníkům nestárnoucí klasiky, křeslo PERSI bude pro vás výzvou. Jednoduché, ale stylové. Ideální do jakéhokoli interiéru. PERSI je celočalouněný látkou Soro v kombinaci tmavě šedé a světle šedé. Vysoká opěrka zad, elegantně zaoblené područky nabízejí prvotřídní zážitek ze sezení.
Materiál: látka Soro 97/90
Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 90 000 - 100 000 oděrů
Rozměry (ŠxHxV): 56x73x85 cm
Výška sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 51 cm
Výplň: pur pěna
Nosnost na osobu: 90 kg
Plastové nožičky
Výška spodního prostoru od podlahy: 2 cm
Klasické křeslo PERSI doplňte pohovkou PERSI a získejte tak jedinečný a půvabný komplet.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Barva | šedá |
| Výška | 85.0 cm |
| Výška sedáku | 44.0 cm |
| Celková šířka | 56 cm |
| Šířka | 56.0 cm |
| Hloubka | 73.0 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Hloubka sedu | 51.0 cm |
| Hmotnost | 12 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: šedá | šedá — Samostatná |
| Celková šířka: 56 cm | 56 cm — Samostatná |
| Hloubka: 73.0 cm | 73.0 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 51.0 cm | 51.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 12 kg | 12 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Samostatná |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Samostatná |
| Šířka: 56.0 cm | 56.0 cm — Samostatná |
| Výška: 85.0 cm | 85.0 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 44.0 cm | 44.0 cm — Samostatná |