Tempo Kondela Křeslo MILO - hnědé/vzor
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 552 Kč
Provedení: Křeslo k sedací soupravě Milo je vyrobeno v hnědé látce Savana 25. Je dodáváno včetně vzorovaného polštářku v látce Rose 14. K křeslu lze zakoupit také trojsedák nebo taburet Milo. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 552 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Křeslo k sedací soupravě Milo je vyrobeno v hnědé látce Savana 25. Je dodáváno včetně vzorovaného polštářku v látce Rose 14.
K křeslu lze zakoupit také trojsedák nebo taburet Milo.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 44.0 cm |
| Výška područek | 26.0 cm |
| Celková šířka | 79 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Hloubka | 78 cm |
| Hloubka sedu | 54.0 cm |
| Hmotnost | 25.2 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Samostatná |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Samostatná |
| Barva: hnědá | hnědá — Samostatná |
| Celková šířka: 79 cm | 79 cm — Samostatná |
| Hloubka: 78 cm | 78 cm — Samostatná |
| Hloubka sedu: 54.0 cm | 54.0 cm — Samostatná |
| Hmotnost: 25.2 kg | 25.2 kg — Samostatná |
| Materiál: látka | látka — Samostatná |
| Šířka: 79 cm | 79 cm — Samostatná |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Samostatná |
| Výška područek: 26.0 cm | 26.0 cm — Samostatná |
| Výška sedáku: 44.0 cm | 44.0 cm — Samostatná |