Svítidlo LED s čidlem pohybu Rabalux Batida 9 W černá
Výrobce: Rabalux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 759 Kč
s DIP přepínačem barvy světla, čidlo pohybu, regulace CCT, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany II, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 759 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
s DIP přepínačem barvy světla, čidlo pohybu, regulace CCT, jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany II, montáž přisazená
Parametry
| barva | černá |
|---|---|
| barva světla | 2700/4000/6500 K |
| čidlo pohybu | ANO |
| dálkové ovládání | NE |
| energetická náročnost | F |
| hloubka | 185 mm |
| jmenovité napětí | 230 V |
| krytí | IP 54 |
| materiál | plast |
| měrná jednotka | ks |
| montáž | přisazená |
| příkon | 9 W |
| provedení krytu | matné |
| řada | Batida |
| regulace CCT | ANO |
| šířka | 175 mm |
| světelný tok | 900 lm |
| světelný tok modulu | 1 000 lm |
| třída ochrany | II |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| výška | 80 mm |
| životnost | 25 000 h |
| značka | Rabalux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Rabalux | Rabalux — Svítidla |
| barva: černá | černá — Svítidla |
| barva světla: 2700/4000/6500 K | 2700/4000/6500 K — Svítidla |
| čidlo pohybu: ANO | ANO — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: F | F — Svítidla |
| hloubka: 185 mm | 185 mm — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| materiál: plast | plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| příkon: 9 W | 9 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| řada: Batida | Batida — Svítidla |
| regulace CCT: ANO | ANO — Svítidla |
| šířka: 175 mm | 175 mm — Svítidla |
| světelný tok: 900 lm | 900 lm — Svítidla |
| světelný tok modulu: 1 000 lm | 1 000 lm — Svítidla |
| třída ochrany: II | II — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| výška: 80 mm | 80 mm — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: Rabalux | Rabalux — Svítidla |