Svítidlo LED Rabalux Mataro 10 W černá
Výrobce: Rabalux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 534 Kč
jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 534 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
jmenovité napětí 230 V, životnost 25 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| barva | černá |
|---|---|
| barva světla | 4000 K |
| energetická náročnost | G |
| hloubka | 70 mm |
| hmotnost | 719 g |
| jmenovité napětí | 230 V |
| krytí | IP 54 |
| materiál | hliník, sklo |
| měrná jednotka | ks |
| montáž | přisazená |
| příkon | 10 W |
| provedení krytu | matné |
| řada | Mataro |
| šířka | 180 mm |
| světelný tok | 720 lm |
| třída ochrany | I |
| v balení | 1 |
| výška | 65 mm |
| životnost | 25 000 h |
| značka | Rabalux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Rabalux | Rabalux — Svítidla |
| barva: černá | černá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| energetická náročnost: G | G — Svítidla |
| hloubka: 70 mm | 70 mm — Svítidla |
| hmotnost: 719 g | 719 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 54 | IP 54 — Svítidla |
| materiál: hliník, sklo | hliník, sklo — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| příkon: 10 W | 10 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| řada: Mataro | Mataro — Svítidla |
| šířka: 180 mm | 180 mm — Svítidla |
| světelný tok: 720 lm | 720 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| výška: 65 mm | 65 mm — Svítidla |
| životnost: 25 000 h | 25 000 h — Svítidla |
| značka: Rabalux | Rabalux — Svítidla |