Svítidlo LED Rabalux Lucas 24 W
Výrobce: Rabalux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 351 Kč
úhel vyzařování 120 °, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 351 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
úhel vyzařování 120 °, jmenovité napětí 230 V, životnost 30 000 h, třída ochrany I, montáž přisazená
Parametry
| barva | bílá |
|---|---|
| barva světla | 4000 K |
| bluetooth | NE |
| čidlo pohybu | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| energetická náročnost | G |
| hloubka | 110 mm |
| hmotnost | 800 g |
| jmenovité napětí | 230 V |
| krytí | IP 20 |
| materiál | kov, plast |
| měrná jednotka | ks |
| montáž | přisazená |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| příkon | 24 W |
| provedení krytu | matné |
| průměr | 380 mm |
| řada | Lucas |
| regulace CCT | NE |
| RGB | NE |
| součást chytré domácnosti | NE |
| stmívatelné | NE |
| světelný tok | 1560 lm |
| třída ochrany | I |
| tvarové provedení | kruhové |
| typ napětí | AC |
| úhel vyzařování | 120 ° |
| v balení | 1 |
| výška | 110 mm |
| Wi-Fi | NE |
| ZigBee | NE |
| životnost | 30 000 h |
| značka | Rabalux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Rabalux | Rabalux — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| barva světla: 4000 K | 4000 K — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| energetická náročnost: G | G — Svítidla |
| hloubka: 110 mm | 110 mm — Svítidla |
| hmotnost: 800 g | 800 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: kov, plast | kov, plast — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| příkon: 24 W | 24 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 380 mm | 380 mm — Svítidla |
| řada: Lucas | Lucas — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| součást chytré domácnosti: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| světelný tok: 1560 lm | 1560 lm — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| úhel vyzařování: 120 ° | 120 ° — Svítidla |
| výška: 110 mm | 110 mm — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| životnost: 30 000 h | 30 000 h — Svítidla |
| značka: Rabalux | Rabalux — Svítidla |