Svítidlo E27 Rabalux Alabastro max. 60 W
Výrobce: Rabalux
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 180 Kč
objímka E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany I, montáž přisazená, světelný zdroj není součástí balení
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 180 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
objímka E27, jmenovité napětí 230 V, třída ochrany I, montáž přisazená, světelný zdroj není součástí balení
Parametry
| barva | bílá |
|---|---|
| bluetooth | NE |
| čidlo pohybu | NE |
| dálkové ovládání | NE |
| hmotnost | 1 030 g |
| jmenovité napětí | 230 V |
| krytí | IP 20 |
| materiál | kov, sklo |
| měrná jednotka | ks |
| montáž | přisazená |
| objímka | E27 |
| oslnění UGR < 19 | NE |
| příkon | max. 60 W |
| provedení krytu | matné |
| průměr | 300 mm |
| řada | Alabastro |
| regulace CCT | NE |
| RGB | NE |
| součást chytré domácnosti | NE |
| stmívatelné | NE |
| třída ochrany | I |
| tvarové provedení | kruhové |
| typ napětí | AC |
| v balení | 1 |
| Wi-Fi | NE |
| ZigBee | NE |
| značka | Rabalux |
Doplňkové informace
| Kategorie | Svítidla |
|---|---|
| Výrobce: Rabalux | Rabalux — Svítidla |
| barva: bílá | bílá — Svítidla |
| bluetooth: NE | NE — Svítidla |
| čidlo pohybu: NE | NE — Svítidla |
| dálkové ovládání: NE | NE — Svítidla |
| hmotnost: 1 030 g | 1 030 g — Svítidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Svítidla |
| krytí: IP 20 | IP 20 — Svítidla |
| materiál: kov, sklo | kov, sklo — Svítidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Svítidla |
| montáž: přisazená | přisazená — Svítidla |
| objímka: E27 | E27 — Svítidla |
| oslnění UGR < 19: NE | NE — Svítidla |
| příkon: max. 60 W | max. 60 W — Svítidla |
| provedení krytu: matné | matné — Svítidla |
| průměr: 300 mm | 300 mm — Svítidla |
| řada: Alabastro | Alabastro — Svítidla |
| regulace CCT: NE | NE — Svítidla |
| RGB: NE | NE — Svítidla |
| součást chytré domácnosti: NE | NE — Svítidla |
| stmívatelné: NE | NE — Svítidla |
| třída ochrany: I | I — Svítidla |
| tvarové provedení: kruhové | kruhové — Svítidla |
| typ napětí: AC | AC — Svítidla |
| Wi-Fi: NE | NE — Svítidla |
| ZigBee: NE | NE — Svítidla |
| značka: Rabalux | Rabalux — Svítidla |