Sun garden Poduška na křeslo NAXOS HOCH 50318-701
Výrobce: Sun garden
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 465 Kč
Pohodlná poduška na vysoké křeslo. materiál vrchní látky: Polyester materiál výplně: polyuretanová pěna barva (vzor): 50318-701 (antracit) Pohodlně se usaďte a relaxujte! Tip: Nezapomeňte se chránit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 465 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pohodlná poduška na vysoké křeslo.
materiál vrchní látky: Polyester
materiál výplně: polyuretanová pěna
barva (vzor): 50318-701 (antracit)
Pohodlně se usaďte a relaxujte!
Tip: Nezapomeňte se chránit před slunečním zářením pomocí slunečníku.
Parametry
| Barva | antracit |
|---|---|
| Výška | 6 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 118 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sedáky a podušky |
|---|---|
| Výrobce: Sun garden | Sun garden — Sedáky a podušky |
| Barva: antracit | antracit — Sedáky a podušky |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky a podušky |
| Hloubka: 118 cm | 118 cm — Sedáky a podušky |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Sedáky a podušky |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Sedáky a podušky |
| Výška: 6 cm | 6 cm — Sedáky a podušky |