Štuk vnitřní Cemix 4411 jemný 25 kg
Výrobce: Cemix
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 165 Kč
vápenná omítka, pro povrchovou úpravu jádrových podkladních omítek, do interiéru, aplikační tl. 2–4 mm, zrnitost 0,4 mm, spotřeba 2,5 kg/m2/2 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 165 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
vápenná omítka, pro povrchovou úpravu jádrových podkladních omítek, do interiéru, aplikační tl. 2–4 mm, zrnitost 0,4 mm, spotřeba 2,5 kg/m2/2 mm
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| doporučená tloušťka | 2 mm |
| měrná jednotka | kg |
| objemová hmotnost | 1250–1550 kg/m3 |
| pevnost v tlaku | 0,5–2,5 MPa |
| použití | do interiéru, ruční zpracování |
| přídržnost | min. 0,1 MPa |
| původní název | 033j Vnitřní štuk jemný |
| reakce na oheň | třída A1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,45 W/mK |
| spotřeba | 2,5 kg/m2/2 mm |
| v balení | 25 |
| vydatnost | 1250 kg/m3 |
| výrobce | Cemix |
| zpracovatelnost | 5 h |
| zrnitost | 0,4 mm |