Štuk trasový Cemix 2755 25 kg
Výrobce: Cemix
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 192 Kč
vápenocementová omítka s obsahem trasu, pro jemnou povrch. úpravu jádrových omítek nebo hladkých betonových podkladů, do interiéru i exteriéru, zrnitost 0,4 mm, spotřeba 2,6 kg/m2/2 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 192 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
vápenocementová omítka s obsahem trasu, pro jemnou povrch. úpravu jádrových omítek nebo hladkých betonových podkladů, do interiéru i exteriéru, zrnitost 0,4 mm, spotřeba 2,6 kg/m2/2 mm
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| doporučená tloušťka | 2 mm |
| faktor difuzního odporu | 20 |
| měrná jednotka | kg |
| objemová hmotnost | 1300–1500 kg/m3 |
| pevnost v tlaku | 0,4–2,5 MPa |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| přídržnost | 0,15 MPa |
| původní název | 223 Trasový štuk |
| reakce na oheň | třída A1 |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,45 W/mK |
| spotřeba | 2,6 kg/m2/2 mm |
| v balení | 25 |
| vydatnost | 1300 kg/m3 |
| výrobce | Cemix |
| zpracovatelnost | 2,5 h |
| zrnitost | 0,4 mm |