Stěrka hydroizolační Baumit Baumacol Protect 2K 20 kg
Výrobce: Baumit
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 762 Kč
dvousložková tekutá lepenka na cementové bázi, pro izolaci koupelen, teras, sklepů a bazénů, do exteriéru i interiéru, spotřeba 2,5 kg/m2/mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 762 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
dvousložková tekutá lepenka na cementové bázi, pro izolaci koupelen, teras, sklepů a bazénů, do exteriéru i interiéru, spotřeba 2,5 kg/m2/mm
Parametry
| balení | 20 kg |
|---|---|
| barva | cementově šedá |
| doporučená tloušťka | max. 2 mm/1 vrstva |
| materiálová báze | modifikovaná cementová směs |
| měrná jednotka | bal. |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| spotřeba | 2,5 kg/m2/2 mm |
| v balení | 1 |
| vydatnost | 8 m2/kbelík/2 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příměsi do stavebních hmot |
|---|---|
| Výrobce: Baumit | Baumit — Příměsi do stavebních hmot |
| balení: 20 kg | 20 kg — Příměsi do stavebních hmot |
| barva: cementově šedá | cementově šedá — Příměsi do stavebních hmot |
| doporučená tloušťka: max. 2 mm/1 vrstva | max. 2 mm/1 vrstva — Příměsi do stavebních hmot |
| materiálová báze: modifikovaná cementová směs | modifikovaná cementová směs — Příměsi do stavebních hmot |
| měrná jednotka: bal. | bal. — Příměsi do stavebních hmot |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Příměsi do stavebních hmot |
| spotřeba: 2,5 kg/m2/2 mm | 2,5 kg/m2/2 mm — Příměsi do stavebních hmot |
| vydatnost: 8 m2/kbelík/2 mm | 8 m2/kbelík/2 mm — Příměsi do stavebních hmot |