Stěrka hydroizolační 2K Stachema HS500 21 kg
Výrobce: Stachema
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 96 Kč
dvousložková flexibilní polymercementová hydroizolační stěrka, k vytváření celoplošných izolací pod obklady a dlažby, do interiéru i exteriéru, min. 2 nátěry, spotřeba 1,6 kg/m2/vrstva, 21 kg/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 96 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
dvousložková flexibilní polymercementová hydroizolační stěrka, k vytváření celoplošných izolací pod obklady a dlažby, do interiéru i exteriéru, min. 2 nátěry, spotřeba 1,6 kg/m2/vrstva, 21 kg/bal.
Parametry
| balení | 21 kg |
|---|---|
| doporučená tloušťka | 2 mm |
| měrná jednotka | kg |
| počet nátěrů | min. 2 nátěry |
| použití | interiér i exteriér |
| spotřeba | 1,6 kg/m2/vrstva |
| teplota zpracování | od +5 °C do +30 °C |
| v balení | 20.9996 |
| zpracovatelnost | 1 h |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příměsi do stavebních hmot |
|---|---|
| Výrobce: Stachema | Stachema — Příměsi do stavebních hmot |
| balení: 21 kg | 21 kg — Příměsi do stavebních hmot |
| doporučená tloušťka: 2 mm | 2 mm — Příměsi do stavebních hmot |
| měrná jednotka: kg | kg — Příměsi do stavebních hmot |
| počet nátěrů: min. 2 nátěry | min. 2 nátěry — Příměsi do stavebních hmot |
| použití: interiér i exteriér | interiér i exteriér — Příměsi do stavebních hmot |
| spotřeba: 1,6 kg/m2/vrstva | 1,6 kg/m2/vrstva — Příměsi do stavebních hmot |
| teplota zpracování: od +5 °C do +30 °C | od +5 °C do +30 °C — Příměsi do stavebních hmot |
| zpracovatelnost: 1 h | 1 h — Příměsi do stavebních hmot |