Šroubovák vrtací s příklepem AKU Einhell TE-CD 18/2 Li-i +64
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 789 Kč
2× aku 2 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 44 Nm, 5 250/18 750 příklepů/min, sklíčidlo 1–13 mm, průměr vrtání 13 mm (beton), 128×310×365 mm, hmotnost 1,45 kg, příslušenství 64 ks, nabíječka, kufr Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 2 789 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
2× aku 2 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 44 Nm, 5 250/18 750 příklepů/min, sklíčidlo 1–13 mm, průměr vrtání 13 mm (beton), 128×310×365 mm, hmotnost 1,45 kg, příslušenství 64 ks, nabíječka, kufr
Parametry
| délka | 365 mm |
|---|---|
| hmotnost | 1,45 kg |
| kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| krouticí moment | 44 Nm |
| měrná jednotka | ks |
| napětí akumulátoru | 18 V |
| otáčky | 350/1250 otáček/min |
| počet příklepů | 5250/18750 příklepů/min |
| průměr vrtání | 13 mm (beton) |
| šířka | 128 mm |
| stupně krouticích momentů | 20 |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| upínací systém | sklíčidlo 1–13 mm |
| v balení | 1 |
| výška | 310 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — Aku vrtačky a šroubováky |
| délka: 365 mm | 365 mm — Aku vrtačky a šroubováky |
| hmotnost: 1,45 kg | 1,45 kg — Aku vrtačky a šroubováky |
| kapacita akumulátoru: 2 Ah | 2 Ah — Aku vrtačky a šroubováky |
| krouticí moment: 44 Nm | 44 Nm — Aku vrtačky a šroubováky |
| měrná jednotka: ks | ks — Aku vrtačky a šroubováky |
| napětí akumulátoru: 18 V | 18 V — Aku vrtačky a šroubováky |
| otáčky: 350/1250 otáček/min | 350/1250 otáček/min — Aku vrtačky a šroubováky |
| počet příklepů: 5250/18750 příklepů/min | 5250/18750 příklepů/min — Aku vrtačky a šroubováky |
| průměr vrtání: 13 mm (beton) | 13 mm (beton) — Aku vrtačky a šroubováky |
| šířka: 128 mm | 128 mm — Aku vrtačky a šroubováky |
| typ akumulátoru: Li-Ion | Li-Ion — Aku vrtačky a šroubováky |
| upínací systém: sklíčidlo 1–13 mm | sklíčidlo 1–13 mm — Aku vrtačky a šroubováky |
| výška: 310 mm | 310 mm — Aku vrtačky a šroubováky |