MIADOMODO Sada jídelních židlí sametové, černá, 8 ks
Výrobce: Miadomodo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 14 956 Kč
Nábytek ve skandinávském stylu je již nějakou dobu trendem jak v domácnostech, tak v komerčních zařízeních. Tyto židle v moderním designu Vám nabízí nohy z bukového dřeva které zajistí skvělou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 14 956 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nábytek ve skandinávském stylu je již nějakou dobu trendem jak v domácnostech, tak v komerčních zařízeních. Tyto židle v moderním designu Vám nabízí nohy z bukového dřeva které zajistí skvělou stabilitu a příjemný sametový potah pro to správné posezení. Upozornění: Barvy se mohou mírně lišit od vyobrazení.
Technické údaje:
rozměry: 80 x 50 x 51,5 cm (v x š x h)
výška sedadla: 46 cm
hloubka sedáku: 42 cm
výška opěradla: 35 cm
polstrování: cca 5 cm silné
hmotnost: cca 4,4 kg
nosnost: cca 150 kg
nohy: buhové dřevo, protiskluzové
rám židle (sedák + opěradlo): topol
potah látky: samet
výplň: z PP pěny
ostatní materiály: kov
barva: černá
Obsah balení:
1 x sada židlí
Parametry
| Hloubka | 59.5 cm |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| S kolečky | Ne |
| Nosnost | 150 kg |
| Sety | 8 ks |
| Výška sedáku | 44 cm |
| Čalouněné | Ano |
| Barva | černá |
| Výrobce | Miadomodo |
| Materiál | bukové dřevo, topol, samet, PP pěna, kov |
| Hmotnost | 5.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Židle |
|---|---|
| Výrobce: Miadomodo | Miadomodo — Židle |
| Barva: černá | černá — Židle |
| Čalouněné: Ano | Ano — Židle |
| Hloubka: 59.5 cm | 59.5 cm — Židle |
| Hmotnost: 5.3 kg | 5.3 kg — Židle |
| Materiál: bukové dřevo, topol, samet, PP pěna, kov | bukové dřevo, topol, samet, PP pěna, kov — Židle |
| Nosnost: 150 kg | 150 kg — Židle |
| S kolečky: Ne | Ne — Židle |
| Sety: 8 ks | 8 ks — Židle |
| Výrobce: Miadomodo | Miadomodo — Židle |
| Výška: 84 cm | 84 cm — Židle |
| Výška sedáku: 44 cm | 44 cm — Židle |