Malta zdicí na pórobeton webermix mont 25 kg
Výrobce: WEBER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 181 Kč
maltová směs pro tenkovrstvé zdění pórobetonových tvárnic, ruční zpracování, do interiéru i exteriéru, pevnost v tlaku 5 MPa, zrnitost 1 mm, spotřeba 8,3 kg/m2/10 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 181 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
maltová směs pro tenkovrstvé zdění pórobetonových tvárnic, ruční zpracování, do interiéru i exteriéru, pevnost v tlaku 5 MPa, zrnitost 1 mm, spotřeba 8,3 kg/m2/10 mm
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| barva | šedá |
| hmotnost palety | 1050 kg |
| měrná jednotka | kg |
| pevnost v tlaku | 5 MPa |
| počet ks na paletě | 42 |
| použití | do interiéru i exteriéru |
| reakce na oheň | třída A1 |
| spotřeba | 3,3 kg/m2/4 mm |
| teplota zpracování | od +5 °C do +26 °C |
| v balení | 25 |
| zrnitost | 1 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příměsi do stavebních hmot |
|---|---|
| Výrobce: WEBER | WEBER — Příměsi do stavebních hmot |
| balení: 25 kg | 25 kg — Příměsi do stavebních hmot |
| barva: šedá | šedá — Příměsi do stavebních hmot |
| hmotnost palety: 1050 kg | 1050 kg — Příměsi do stavebních hmot |
| měrná jednotka: kg | kg — Příměsi do stavebních hmot |
| pevnost v tlaku: 5 MPa | 5 MPa — Příměsi do stavebních hmot |
| použití: do interiéru i exteriéru | do interiéru i exteriéru — Příměsi do stavebních hmot |
| reakce na oheň: třída A1 | třída A1 — Příměsi do stavebních hmot |
| spotřeba: 3,3 kg/m2/4 mm | 3,3 kg/m2/4 mm — Příměsi do stavebních hmot |
| teplota zpracování: od +5 °C do +26 °C | od +5 °C do +26 °C — Příměsi do stavebních hmot |
| zrnitost: 1 mm | 1 mm — Příměsi do stavebních hmot |