Lavice s botníkem 9 přihrádek, bílá/šedá, 78,5x30,3x48 cm
Výrobce: Vasagle
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 216 Kč
Užijte si pořádek a pohodlí v předsíni díky této stylové lavici s botníkem. Devět prostorných přihrádek pojme celou rodinu a měkký polštář zajistí komfort při obouvání. Skvěle se hodí i do ložnice... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 216 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Užijte si pořádek a pohodlí v předsíni díky této stylové lavici s botníkem. Devět prostorných přihrádek pojme celou rodinu a měkký polštář zajistí komfort při obouvání. Skvěle se hodí i do ložnice nebo obýváku jako úložný prostor.
Stabilní konstrukce z kvalitní dřevotřísky unese až 136 kg. Nastavitelné a vyjímatelné přepážky umožní přizpůsobit prostor na boty, kozačky i košíky. Polštář má snímatelný, pratelný potah. Montáž je jednoduchá díky přehlednému návodu.
TOP 5 klíčových výhod
Devět přihrádek – Dostatek místa na boty i doplňky.
Odnímatelný polštář – Snadné praní a údržba.
Stabilní konstrukce – Nosnost až 136 kg.
Nastavitelné přepážky – Přizpůsobení prostoru podle potřeby.
Snadná montáž – Přehledný návod a označené díly.
Technické údaje
Materiál: dřevotříska, pěna, potah s lněným vzhledem
Barva: bílá, šedá
Rozměry produktu: 78,5 x 30,3 x 48 cm
Nosnost sedáku: 136 kg
Obsah balení
Botník s lavicí: 1 ks
Sada příslušenství: 1 ks
Objevte chytré řešení pro předsíň i ložnici.
Parametry
| Výrobce | Vasagle |
|---|---|
| Hloubka | 30.3 cm |
| S lavicí | Ano |
| Hmotnost | 15.2 kg |
| Šířka | 78.5 cm |
| Materiál | dřevotříska, pěna, potah s lněným vzhledem |
| Barva | bílá, šedá |
| S věšákem | Ne |
| Výška | 48 cm |
| Typ | lavice s botníkem |
Doplňkové informace
| Kategorie | Taburety |
|---|---|
| Výrobce: Vasagle | Vasagle — Taburety |
| Barva: bílá, šedá | bílá, šedá — Taburety |
| Hloubka: 30.3 cm | 30.3 cm — Taburety |
| Hmotnost: 15.2 kg | 15.2 kg — Taburety |
| S lavicí: Ano | Ano — Taburety |
| S věšákem: Ne | Ne — Taburety |
| Šířka: 78.5 cm | 78.5 cm — Taburety |
| Typ: lavice s botníkem | lavice s botníkem — Taburety |
| Výrobce: Vasagle | Vasagle — Taburety |
| Výška: 48 cm | 48 cm — Taburety |