Křeslo ušák SAMY — masiv, látka, více barev Šedá / černá
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 790 Kč
Relaxační křeslo SAMY je skvělým doplňkem do každého oddychového prostoru. Pyšní se předností v podobě vysokého opěráku, který poskytne zasloužené pohodlí i vyšším typům postav. Pohodlně si tak opřou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 7 790 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Relaxační křeslo SAMY je skvělým doplňkem do každého oddychového prostoru. Pyšní se předností v podobě vysokého opěráku, který poskytne zasloužené pohodlí i vyšším typům postav. Pohodlně si tak opřou hlavu i uživatelé s výškou 190 cm. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody relaxačního křesla SAMY
zvýšená zádová opěrka
čalounění odolnou tkaninou
na výběr z mnoha barev
moderní design
Kromě toho je křeslo potažené pevnou tkaninou typu Matana, hladkou a příjemnou na dotek, záchovávajíc si svoji odolnost vůči vyblednutí i žmolkování. Při pohodlném sezení přijdou vhod čalouněné područky. Křeslo stojí na čtveřici dřevěných nožek v černé barvě. Model SAMY vynikne téměř v každém interiéru — od obývacích pokojů a ložnic až po komerční a veřejné prostory firem nebo kaváren.
Rozměry
Šířka 71 cm
Hloubka 85 cm
Výška 113 cm
Výška spodního prostoru od podlady 21,5 cm
Výška sedu 47 cm
Hloubka sedu 53 cm
Výška od země 64 cm
Šířka sedu 50 cm
Výška opěrky zad 72 cm
Hloubka opěrky na ruku 45 cm
Parametry
| Nosnost | 120–130 kg |
|---|---|
| Výška (cm) | 113 cm |
| Šířka | 70–80 cm |
| Hloubka | 80 cm a více |
| Výška | 110–120 cm |
| Barva | Růžová |
| Úroveň | Prémiová kvalita |
| Barvy SAMY | Šedá / černá |
| Hmotnost | 48.000g |
Doplňkové informace
| Kategorie | Ušáky |
|---|---|
| Barva: Růžová | Růžová — Ušáky |
| Barvy SAMY: Šedá / černá | Šedá / černá — Ušáky |
| Hloubka: 80 cm a více | 80 cm a více — Ušáky |
| Hmotnost: 48.000g | 48.000g — Ušáky |
| Nosnost: 120–130 kg | 120–130 kg — Ušáky |
| Šířka: 70–80 cm | 70–80 cm — Ušáky |
| Úroveň: Prémiová kvalita | Prémiová kvalita — Ušáky |
| Výška: 110–120 cm | 110–120 cm — Ušáky |
| Výška (cm): 113 cm | 113 cm — Ušáky |