Kompresor Einhell TE-AC 135/24 Silent Plus
Výrobce: Einhell
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 198 Kč
hlučnost pouze 57 dB, příkon 750 W, sací výkon 135 l/min, napětí 230 V, počet válců 2, max. tlak 8 bar, objem nádrže 24 l, 334×712×319 mm, hmotnost 22,15 kg
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 4 198 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
hlučnost pouze 57 dB, příkon 750 W, sací výkon 135 l/min, napětí 230 V, počet válců 2, max. tlak 8 bar, objem nádrže 24 l, 334×712×319 mm, hmotnost 22,15 kg
Parametry
| délka | 319 mm |
|---|---|
| hmotnost | 22,15 kg |
| max. tlak | 8 bar |
| měrná jednotka | ks |
| napětí | 230 V |
| objem nádrže | 24 l |
| otáčky | 1450 otáček/min. |
| počet válců | 2 |
| příkon | 750 W |
| sací výkon | 135 l/min |
| šířka | 334 mm |
| v balení | 1 |
| výška | 712 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | kompresory |
|---|---|
| Výrobce: Einhell | Einhell — kompresory |
| délka: 319 mm | 319 mm — kompresory |
| hmotnost: 22,15 kg | 22,15 kg — kompresory |
| max. tlak: 8 bar | 8 bar — kompresory |
| měrná jednotka: ks | ks — kompresory |
| napětí: 230 V | 230 V — kompresory |
| objem nádrže: 24 l | 24 l — kompresory |
| otáčky: 1450 otáček/min. | 1450 otáček/min. — kompresory |
| příkon: 750 W | 750 W — kompresory |
| sací výkon: 135 l/min | 135 l/min — kompresory |
| šířka: 334 mm | 334 mm — kompresory |
| výška: 712 mm | 712 mm — kompresory |