Kolečko motorové Duramot S700
Výrobce: Duramot
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 990 Kč
akumulátor 432 Ah, napětí 36 V, nafukovací kolo 410 mm, rozteč 630 mm, výkon 700 W, výdrž baterie 8 h, nosnost 150 kg, rychlost 7 km/h, objem 75 l, 660×700×1 500 mm, hmotnost 38,7 kg, nabíječka Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 11 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
akumulátor 432 Ah, napětí 36 V, nafukovací kolo 410 mm, rozteč 630 mm, výkon 700 W, výdrž baterie 8 h, nosnost 150 kg, rychlost 7 km/h, objem 75 l, 660×700×1 500 mm, hmotnost 38,7 kg, nabíječka
Parametry
| barva | červená |
|---|---|
| délka | 1500 mm |
| doba nabíjení | 6 h |
| hmotnost | 38,7 kg |
| kapacita akumulátoru | 432 Wh |
| měrná jednotka | ks |
| napětí akumulátoru | 36 V |
| nosnost | 150 kg |
| objem | 75 l |
| rozměry | 660×700×1500 mm |
| rychlost | 7 km/h |
| šířka | 660 mm |
| typ akumulátoru | olověný trakční |
| v balení | 1 |
| výdrž baterie | 8 h |
| výkon | 700 W |
| výška | 700 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Přívěsné vozíky |
|---|---|
| Výrobce: Duramot | Duramot — Přívěsné vozíky |
| barva: červená | červená — Přívěsné vozíky |
| délka: 1500 mm | 1500 mm — Přívěsné vozíky |
| doba nabíjení: 6 h | 6 h — Přívěsné vozíky |
| hmotnost: 38,7 kg | 38,7 kg — Přívěsné vozíky |
| kapacita akumulátoru: 432 Wh | 432 Wh — Přívěsné vozíky |
| měrná jednotka: ks | ks — Přívěsné vozíky |
| napětí akumulátoru: 36 V | 36 V — Přívěsné vozíky |
| nosnost: 150 kg | 150 kg — Přívěsné vozíky |
| objem: 75 l | 75 l — Přívěsné vozíky |
| rozměry: 660×700×1500 mm | 660×700×1500 mm — Přívěsné vozíky |
| rychlost: 7 km/h | 7 km/h — Přívěsné vozíky |
| šířka: 660 mm | 660 mm — Přívěsné vozíky |
| typ akumulátoru: olověný trakční | olověný trakční — Přívěsné vozíky |
| výdrž baterie: 8 h | 8 h — Přívěsné vozíky |
| výkon: 700 W | 700 W — Přívěsné vozíky |
| výška: 700 mm | 700 mm — Přívěsné vozíky |