Keter Vyvýšený záhon MAPLE TROUGH - šedý
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 250 Kč
Díky vyvýšeným záhonům řady MAPLE je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové. Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 250 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Díky vyvýšeným záhonům řady MAPLE je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové.
Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje bezkonkurenční odolnost venku, snadno se sestavuje a nevyžaduje žádnou údržbu, takže si budete moci užívat plody své práce bez jakýchkoli potíží.
Materiál Evotech je vyráběn ve skvělé imitaci dřeva, takže produkt skvěle zapadne do jakékoliv zahrady.
Maple Trough slouží především jako atraktivní, ochranný a vyvýšený záhon kolem vašich květin a zeleniny v zemi.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 32 cm |
| Celková šířka | 106 cm |
| Šířka | 106 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní květináče a oblouky |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Zahradní květináče a oblouky |
| Barva: šedá | šedá — Zahradní květináče a oblouky |
| Celková šířka: 106 cm | 106 cm — Zahradní květináče a oblouky |
| Hloubka: 50 cm | 50 cm — Zahradní květináče a oblouky |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní květináče a oblouky |
| Materiál: plastové | plastové — Zahradní květináče a oblouky |
| Šířka: 106 cm | 106 cm — Zahradní květináče a oblouky |
| Výška: 32 cm | 32 cm — Zahradní květináče a oblouky |