Keter Set SCANDI LINEA 3 SEATERS - Mountain Grey/Grafit
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 790 Kč
Souprava zahradního nábytku SCANDI LINEA 3 SEATERS je ideálním spojením komfortu, stylu a praktičnosti! Díky ní, vykouzlíte z balkonu, pergoly, či terasy místo pro každodenní relaxaci. Sestává ze 2... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 790 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Souprava zahradního nábytku SCANDI LINEA 3 SEATERS je ideálním spojením komfortu, stylu a praktičnosti! Díky ní, vykouzlíte z balkonu, pergoly, či terasy místo pro každodenní relaxaci. Sestává ze 2 křesílek, 3-místné pohovky a stolku s úložným prostorem.
Nábytek je vyroben z kvalitního plastu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, vlhkosti i UV záření, tudíž si dlouhodobě zachovává svůj tvar i barvu, bez nutnosti náročné údržby.
Jednoduchá a rychlá montáž bez použití nářadí.
Parametry křesla:
výška 77,5 cm
šířka 70,9 cm
hloubka 73 cm
nosnost max. 110 kg
Parametry 3-místné pohovky:
výška 77,5 cm
šířka 182 cm
hloubka 73 cm
nosnost max. 3x110 kg
Parametry stolku:
výška 40 cm
šířka 75 cm
hloubka 51 cm
nosnost max. 50 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | lisovaný plast |
|---|---|
| Barva | Mountain Grey/Grafit + šedé podušky |
| Nosnost křesla | 110 kg |
| Nosnost stolu | 50 kg |
| Hmotnost | 29 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plastové |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Plastové |
| Barva: Mountain Grey/Grafit + šedé podušky | Mountain Grey/Grafit + šedé podušky — Plastové |
| Hmotnost: 29 kg | 29 kg — Plastové |
| Materiál: lisovaný plast | lisovaný plast — Plastové |
| Nosnost křesla: 110 kg | 110 kg — Plastové |
| Nosnost stolu: 50 kg | 50 kg — Plastové |