Keter Set MARIE - grafit
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 190 Kč
Vychutnejte si příjemné posezení na čerstvém vzduchu a doplňte svou terasu, pergolu, či balkon o praktický set MARIE! Set sestává ze 2 křesílek, dvojmístné pohovky a stolku. Extra kousek pohodlí vám... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vychutnejte si příjemné posezení na čerstvém vzduchu a doplňte svou terasu, pergolu, či balkon o praktický set MARIE! Set sestává ze 2 křesílek, dvojmístné pohovky a stolku. Extra kousek pohodlí vám zajistí podušky světle šedé barvy, které jsou nedílnou součástí.
Nábytek je vyroben z kvalitního lisovaného plastu v odstínu grafit, který je odolný vůči UV záření, i povětrnostním vlivům.
Parametry křesla:
výška 74 cm
šířka 63 cm
hloubka 65 cm
nosnost max. 110 kg
Parametry dvojmístné pohovky:
výška 74 cm
šířka 113 cm
hloubka 65 cm
nosnost max. 2x110 kg
Parametry stolku:
výška 43 cm
šířka 58 cm
hloubka 58 cm
nosnost max. 50 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | lisovaný plast |
|---|---|
| Barva | grafit + šedá poduška |
| Nosnost křesla | 110 kg |
| Nosnost stolu | 50 kg |
| Nosnost lavičky | 2x110 kg |
| Hmotnost | 28 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plastové |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Plastové |
| Barva: grafit + šedá poduška | grafit + šedá poduška — Plastové |
| Hmotnost: 28 kg | 28 kg — Plastové |
| Materiál: lisovaný plast | lisovaný plast — Plastové |
| Nosnost křesla: 110 kg | 110 kg — Plastové |
| Nosnost lavičky: 2x110 kg | 2x110 kg — Plastové |
| Nosnost stolu: 50 kg | 50 kg — Plastové |