Keter Květináč DECO CONIC TALL
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 390 Kč
Květináč DECO CONIC TALL od značky KETER je ideální volbou pro každého, kdo si přeje kombinaci moderního vzhledu a praktické funkčnosti. Povrch květináče dokonale imituje dřevo a přitom odolá všem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 390 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Květináč DECO CONIC TALL od značky KETER je ideální volbou pro každého, kdo si přeje kombinaci moderního vzhledu a praktické funkčnosti.
Povrch květináče dokonale imituje dřevo a přitom odolá všem povětrnostním vlivům – užijete si jej bez nutnosti údržby či výměny. Vestavěný inteligentní zavlažovací systém, který přináší Vaší zeleni optimální péči.
Odkapávač usnadňuje kontrolu hladiny vody, což vám dává plnou kontrolu nad celým procesem zavlažování.
šířka výrobku: 51 cm
hloubka výrobku: 51 cm
výška výrobku: 72,5 cm
Sestavení květináče je rychlé a snadné, zabere vám pouhých 5 minut - rozměr balení: 54x67x17 cm.
S květináčem DECO CONIC TALL investujete do špičkové technologie, která posune péči o Vaše rostliny na novou úroveň – to vše v moderním designu, který ozdobí Váš domov i zahradu.
Parametry
| Materiál | lisovaný plast |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 72,5 cm |
| Celková šířka | 51 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plastové |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Plastové |
| Barva: hnědá | hnědá — Plastové |
| Celková šířka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Hloubka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Plastové |
| Materiál: lisovaný plast | lisovaný plast — Plastové |
| Šířka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Výška: 72,5 cm | 72,5 cm — Plastové |