Keter Květináč DECO CONIC
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 190 Kč
Květináč DECO CONIC od značky KETER je ideální volbou pro každého, kdo si přeje kombinaci moderního vzhledu a praktické funkčnosti. Povrch květináče dokonale imituje dřevo a přitom odolá všem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Květináč DECO CONIC od značky KETER je ideální volbou pro každého, kdo si přeje kombinaci moderního vzhledu a praktické funkčnosti.
Povrch květináče dokonale imituje dřevo a přitom odolá všem povětrnostním vlivům – užijete si jej bez nutnosti údržby či výměny. Vestavěný inteligentní zavlažovací systém, který přináší Vaší zeleni optimální péči.
šířka výrobku: 51 cm
hloubka výrobku: 51 cm
výška výrobku: 62 cm
Odkapávač usnadňuje kontrolu hladiny vody, což vám dává plnou kontrolu nad celým procesem zavlažování.
Sestavení květináče je rychlé a snadné, zabere vám pouhých 5 minut - rozměr balení: 54x54x17 cm
S květináčem DECO CONIC investujete do špičkové technologie, která posune péči o Vaše rostliny na novou úroveň – to vše v moderním designu, který ozdobí Váš domov i zahradu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 62 cm |
| Celková šířka | 51 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plastové |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Plastové |
| Barva: hnědá | hnědá — Plastové |
| Celková šířka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Hloubka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Plastové |
| Materiál: plastové | plastové — Plastové |
| Šířka: 51 cm | 51 cm — Plastové |
| Výška: 62 cm | 62 cm — Plastové |