Keter KETER TECHNICIAN box
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 919 Kč
Praktický a kvalitní box do dílny. Vnitřek je uzpůsoben ke skladování nářadí různých velikostí. Organizér v boxu umožňuje snadnější přístup k nejčastěji používanému nářadí. Výrobek je vybaven... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 919 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktický a kvalitní box do dílny. Vnitřek je uzpůsoben ke skladování nářadí různých velikostí.
Organizér v boxu umožňuje snadnější přístup k nejčastěji používanému nářadí. Výrobek je vybaven vyjímatelným organizérem s přepážkami. Produkt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho stálost a odolnost.
rozměr výrobku: 48 x 18 x 38 cm (š,v,h)
materiál: polypropylen
barva: červená/šedá/černá
Nářadí a vybavení nejsou součástí nabízeného boxu na nářadí.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | červená | černá |
| Výška | 18 cm |
| Celková šířka | 48 cm |
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Rozměr | 48 x 18 x 38 cm (š,v,h) |
| Hmotnost | 3.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Organizéry a kufry na nářadí |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Organizéry a kufry na nářadí |
| Barva: červená | černá | červená | černá — Organizéry a kufry na nářadí |
| Celková šířka: 48 cm | 48 cm — Organizéry a kufry na nářadí |
| Hloubka: 38 cm | 38 cm — Organizéry a kufry na nářadí |
| Hmotnost: 3.7 kg | 3.7 kg — Organizéry a kufry na nářadí |
| Materiál: plastové | plastové — Organizéry a kufry na nářadí |
| Rozměr: 48 x 18 x 38 cm (š,v,h) | 48 x 18 x 38 cm (š,v,h) — Organizéry a kufry na nářadí |
| Šířka: 48 cm | 48 cm — Organizéry a kufry na nářadí |
| Výška: 18 cm | 18 cm — Organizéry a kufry na nářadí |