Kabel prodlužovací neoprenový spojka DEK PR815 15 m 4 mm2 IP 44
Výrobce: DEK
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 995 Kč
připojení svářeček, průmyslových strojů apod., k těžkému mechanickému namáhání, plášě kabelu nešířící plamen, odolný vůči olejům, motorové naftě a výkyvym teplot, použití v náročných vnitřních i... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 2 995 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
připojení svářeček, průmyslových strojů apod., k těžkému mechanickému namáhání, plášě kabelu nešířící plamen, odolný vůči olejům, motorové naftě a výkyvym teplot, použití v náročných vnitřních i venkovních podmínkách, jmenovité napětí 400 V, jmenovitý proud 32 A, maximální zatížení 22 000 W,typ kabelu H07RN-F 5G4, průřez vodiče 4 mm2, izolační materiál neopren, barva černá, červená, délka 15 m, transportní suchý zip
Parametry
| barva | černá, červená |
|---|---|
| délka | 15 m |
| izolační materiál | neopren |
| jmenovité napětí | 400 V |
| jmenovitý proud | 32 A |
| krytí | IP 44 |
| maximální zatížení | 22 000 W |
| měrná jednotka | ks |
| průřez vodiče | 4 mm2 |
| typ kabelu | H07RN-F 5G4 |
| v balení | 1 |
| zásuvky 400 V | 1 |
| značka | DEK |
Doplňkové informace
| Kategorie | Prodlužovací kabely |
|---|---|
| Výrobce: DEK | DEK — Prodlužovací kabely |
| barva: černá, červená | černá, červená — Prodlužovací kabely |
| délka: 15 m | 15 m — Prodlužovací kabely |
| izolační materiál: neopren | neopren — Prodlužovací kabely |
| jmenovité napětí: 400 V | 400 V — Prodlužovací kabely |
| jmenovitý proud: 32 A | 32 A — Prodlužovací kabely |
| krytí: IP 44 | IP 44 — Prodlužovací kabely |
| maximální zatížení: 22 000 W | 22 000 W — Prodlužovací kabely |
| měrná jednotka: ks | ks — Prodlužovací kabely |
| průřez vodiče: 4 mm2 | 4 mm2 — Prodlužovací kabely |
| typ kabelu: H07RN-F 5G4 | H07RN-F 5G4 — Prodlužovací kabely |
| značka: DEK | DEK — Prodlužovací kabely |