Jídelní židle LAMBDA — kov, sametový potah, růžová IDEA nábytek
Výrobce: IDEA nábytek
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 299 Kč
Designová jídelní židle LAMBDA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou sametovou látkou v barevném provedení šedá a má kovovou konstrukci v imitaci... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 1 299 Kč | Do obchodu |
| atan.cz | Skladem | 1 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designová jídelní židle LAMBDA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou sametovou látkou v barevném provedení šedá a má kovovou konstrukci v imitaci dřeva.
Stabilitu židle zajišťuje podnož, která se skládá ze 4 kovových noh v imitaci dřeva. Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry produktu
Šířka: 49 cmHloubka: 43 cmVýška: 78 cmVýška sedu: 48 cmNosnost 110 kg
Dodáváme v demontovaném stavu v krabici.
Parametry
| Nosnost | 110–120 kg |
|---|---|
| Výška (cm) | 78 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Výška | 78 cm |
| Barva | Růžová |
| Úroveň | Střední třída |
| Hmotnost | 5 kg |
| Materiál | kovové |
| Styl | Glamour | Romantický |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Celková šířka | 49 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní židle |
|---|---|
| Výrobce: IDEA nábytek | IDEA nábytek — Moderní židle |
| Barva: Růžová | Růžová — Moderní židle |
| Celková šířka: 49 cm | 49 cm — Moderní židle |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Moderní židle |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Moderní židle |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní židle |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní židle |
| Nosnost: 110–120 kg | 110–120 kg — Moderní židle |
| Šířka: 49 cm | 49 cm — Moderní židle |
| Styl: Glamour | Romantický | Glamour | Romantický — Moderní židle |
| Úroveň: Střední třída | Střední třída — Moderní židle |
| Výška: 78 cm | 78 cm — Moderní židle |
| Výška (cm): 78 cm | 78 cm — Moderní židle |
| Výška sedáku: 48 cm | 48 cm — Moderní židle |