Jago 93974 JAGO Výsuvná boční zástěna, 160 x 500 cm, béžová
Výrobce: Jago
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 421 Kč
Odpočiňte si na vaší zahradě, terase nebo balkonu daleko od zvědavých očí, s naší výsuvnou boční zástěnou. Kromě toho, že Vám nabízí potřebné soukromí chrání také proti větru nebo přímým snunečním... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 421 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odpočiňte si na vaší zahradě, terase nebo balkonu daleko od zvědavých očí, s naší výsuvnou boční zástěnou. Kromě toho, že Vám nabízí potřebné soukromí chrání také proti větru nebo přímým snunečním zářením a poskytuje chladný stín. Díky automatickému navíjecímu mechanismu můžete zástěnu obratem rozložit nebo zatáhnout. Instalace boční zástěny je zcela jednoduchá.
Technické údaje:
rozměry: 160 x 500 cm
rozměry sloupku: cca 9 × 9 × 160 cm (d x š x v)
rozměry podstavce: cca 8,5 x 9 cm (d x š)
materiál sloupku: ocel s práškovým nástřikem
materiál rukojeti: hliník / ABS plast
materiál clony: 100 % polyester 180 g/m²
odolné vůči UV záření a vodě: ano
barva: béžová
hmotnost: cca 8,4 kg
montáž: delší část lze připevnit pouze na stěnu (nelze připevnit k zemi)
Obsah balení:
1 x boční zástěna
1 x montážní sada
Parametry
| Rozměr | 1.6 x 5 m |
|---|---|
| Hmotnost | 8.4 kg |
| Síla materiálu (gramáž) | 180 g/m² |
| Včetně upevňovacích lanek | Ne |
| Barva | béžová |
| Materiál | 100% polyester |
| Voděodolné | Ano |
| Výrobce | Jago |
Doplňkové informace
| Kategorie | Sluneční a stínicí plachty |
|---|---|
| Výrobce: Jago | Jago — Sluneční a stínicí plachty |
| Barva: béžová | béžová — Sluneční a stínicí plachty |
| Hmotnost: 8.4 kg | 8.4 kg — Sluneční a stínicí plachty |
| Materiál: 100% polyester | 100% polyester — Sluneční a stínicí plachty |
| Rozměr: 1.6 x 5 m | 1.6 x 5 m — Sluneční a stínicí plachty |
| Síla materiálu (gramáž): 180 g/m² | 180 g/m² — Sluneční a stínicí plachty |
| Včetně upevňovacích lanek: Ne | Ne — Sluneční a stínicí plachty |
| Voděodolné: Ano | Ano — Sluneční a stínicí plachty |
| Výrobce: Jago | Jago — Sluneční a stínicí plachty |