Idea Výklopný botník TORINO kovové úchytky
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 399 Kč
Botník TORINO je řešení, které si na nic nehraje a přitom přesně ví, co dělá. Je to nábytek, který přináší řád tam, kde často vládne chaos. materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Botník TORINO je řešení, které si na nic nehraje a přitom přesně ví, co dělá. Je to nábytek, který přináší řád tam, kde často vládne chaos.
materiál masiv borovice,
lakované provedení
kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz
3 dvouřadé výklopy
Povrchová úprava nechává vyniknout kresbě dřeva a zároveň chrání materiál před každodenním opotřebením. Botník má tři dvouřadé výklopy, kam bez problémů uložíte obuv celé rodiny. Horní desku můžete využít jako odkládací plochu na tašky, klíče nebo dekorace.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 124 cm |
| Celková šířka | 72 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výklopné botníky |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Výklopné botníky |
| Barva: přírodní | přírodní — Výklopné botníky |
| Celková šířka: 72 cm | 72 cm — Výklopné botníky |
| Hloubka: 35 cm | 35 cm — Výklopné botníky |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Výklopné botníky |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Výklopné botníky |
| Šířka: 72 cm | 72 cm — Výklopné botníky |
| Výška: 124 cm | 124 cm — Výklopné botníky |