Idea TV stolek CORONA 3 - vosk
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 199 Kč
TV stolek CORONA 3 je skvělým stolkem pod vaši televizi. Vyrobená je z masivní borovice, která je voskovaná v medovém odstínu. Stolek je nabízí úložný prostor se 2 zásuvkami a jednou otevřenou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
TV stolek CORONA 3 je skvělým stolkem pod vaši televizi.
Vyrobená je z masivní borovice, která je voskovaná v medovém odstínu.
Stolek je nabízí úložný prostor se 2 zásuvkami a jednou otevřenou policí.
Zásuvky zdobí ozdobné černé úchyty.
Stolek je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku Corona.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | masivní |
|---|---|
| Styl | Venkovský | Romantický | Rustikální |
| Barva | dekor borovice |
| Výška | 51 cm |
| Celková šířka | 95 cm |
| Šířka | 95 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 17 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Televizní |
| Barva: dekor borovice | dekor borovice — Televizní |
| Celková šířka: 95 cm | 95 cm — Televizní |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Televizní |
| Hmotnost: 17 kg | 17 kg — Televizní |
| Materiál: masivní | masivní — Televizní |
| Šířka: 95 cm | 95 cm — Televizní |
| Styl: Venkovský | Romantický | Rustikální | Venkovský | Romantický | Rustikální — Televizní |
| Výška: 51 cm | 51 cm — Televizní |