Idea TV stolek BALI 56A dub
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 599 Kč
Nábytek určený do obývacího pokoje by měl především krásně ladit. V tomto případě vám doporučujeme vybavit tyto prostory stylovým nábytkem BALI v provedení dub Sonoma. Při zařizování obývacího pokoje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nábytek určený do obývacího pokoje by měl především krásně ladit. V tomto případě vám doporučujeme vybavit tyto prostory stylovým nábytkem BALI v provedení dub Sonoma.
Při zařizování obývacího pokoje začínejte u TV stolku BALI 56A. Před obrazovkou televize trávíte hodně času, proto by i televizní stolek měl být atraktivní a na první pohled krásný. TV stolek BALI je, stejně jako ostatní nábytek z této sestavy, velice hezkým a praktickým kouskem. TV stolek obsahuje 2 otevřené police a 2 malá dvířka.
Do skříněk uschováte třeba dálkové ovládání a další drobné věci. TV stolek má i praktickou průchodku na kabely. TV stolek lze využít jak k odložení TV magazínu, tak k uložení set-top boxu či menšího DVD přehrávače. TV stolek BALI má dvířka zdobená imitací lýkového výpletu, stejně jako ostatní nábytek BALI, se kterým lze vybavit celý obývací pokoj. K nábytku BALI pak už stačí vybrat vhodnou sedací soupravu a oddat se ničím nerušenému sledování televize. Prakticky vybavený prostor obývacího pokoje máte, díky nábytku BALI, na dosah ruky.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | dekor dub sonoma |
| Materiál desky | lamino |
| Výška | 52 cm |
| Celková šířka | 140 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Nosnost | 35 kg |
| Hmotnost | 28 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Televizní |
| Barva: dekor dub sonoma | dekor dub sonoma — Televizní |
| Celková šířka: 140 cm | 140 cm — Televizní |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Televizní |
| Hmotnost: 28 kg | 28 kg — Televizní |
| Materiál: laminové | laminové — Televizní |
| Materiál desky: lamino | lamino — Televizní |
| Nosnost: 35 kg | 35 kg — Televizní |
| Šířka: 140 cm | 140 cm — Televizní |
| Výška: 52 cm | 52 cm — Televizní |