Idea TV stolek 3002
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 999 Kč
Provedení:Televizní stolek je zhotoven ze třech polic z čirého tvrzeného skla a kovové konstrukce. Dvě odkládací police lze využít na DVD přehrávač, video apod. Zadní stěna je důmyslně propracována s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení:Televizní stolek je zhotoven ze třech polic z čirého tvrzeného skla a kovové konstrukce.
Dvě odkládací police lze využít na DVD přehrávač, video apod. Zadní stěna je důmyslně propracována s průchodkami pro vedení kabelů. Nosnost stolku je 50 kg.
Stolek je dodáván v demontu.
Parametry
| Záruka | 2 roky |
|---|---|
| Výška | 46 cm |
| Celková šířka | 106 cm |
| Šířka | 106 cm |
| Hloubka | 46 cm |
| Hmotnost | 17 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Televizní |
| Celková šířka: 106 cm | 106 cm — Televizní |
| Hloubka: 46 cm | 46 cm — Televizní |
| Hmotnost: 17 kg | 17 kg — Televizní |
| Šířka: 106 cm | 106 cm — Televizní |
| Výška: 46 cm | 46 cm — Televizní |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Televizní |