Idea TV stolek 2 dveře MADRID buk/černá
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 699 Kč
Minimalistický TV stolek MADRID v industriálním stylu, bude zajímavým oživením interiéru obývacího pokoje! Vyroben je z masivního borovicového dřeva, v líbivém provedení buku v kombinaci s kovovými... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Minimalistický TV stolek MADRID v industriálním stylu, bude zajímavým oživením interiéru obývacího pokoje! Vyroben je z masivního borovicového dřeva, v líbivém provedení buku v kombinaci s kovovými černými prvky.
TV stolek disponuje 2 uzavíratelnými skříňkami a otevřeným prostorem uprostřed, v němž se nachází i otvor pro vyvedení kabelů. Horní desku využijete pro umístění televize.
Obývací pokoj můžete doplnit i o další nábytek z řady MADRID.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | masivní |
|---|---|
| Barva | dekor buk |
| Materiál desky | masiv |
| Výška | 65 cm |
| Celková šířka | 160 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 28 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Televizní |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Televizní |
| Barva: dekor buk | dekor buk — Televizní |
| Celková šířka: 160 cm | 160 cm — Televizní |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Televizní |
| Hmotnost: 28 kg | 28 kg — Televizní |
| Materiál: masivní | masivní — Televizní |
| Materiál desky: masiv | masiv — Televizní |
| Šířka: 160 cm | 160 cm — Televizní |
| Výška: 65 cm | 65 cm — Televizní |