Idea Příborník s nástavcem 3 dveře RUBI - lak
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 599 Kč
Prostorný třídveřový příborník s nástavcem RUBI 8925N dodá vaší kuchyni nádech selské chalupy. Příborník uschová vše, co potřebujete mít po ruce, ale dobře uložené. Nemusí to být zrovna jen nádobí.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 11 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Prostorný třídveřový příborník s nástavcem RUBI 8925N dodá vaší kuchyni nádech selské chalupy. Příborník uschová vše, co potřebujete mít po ruce, ale dobře uložené. Nemusí to být zrovna jen nádobí. Příborník umístíte do obývacího pokoje a hned je z něj praktická knihovna s prostorem na dekorace a vzpomínky z cest.
materiál masiv borovice
lakované provedení
3 zásuvky s kovovými pojezdy
rozměr - 129 × 43 × 197 cm
Masivní dřevo a rustikální design vám mohou připomínat třeba prázdniny na chalupě nebo léto u babičky.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 197 cm |
| Celková šířka | 129 cm |
| Šířka | 129 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 53 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příborník s nástavcem |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Příborník s nástavcem |
| Barva: přírodní | přírodní — Příborník s nástavcem |
| Celková šířka: 129 cm | 129 cm — Příborník s nástavcem |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Příborník s nástavcem |
| Hmotnost: 53 kg | 53 kg — Příborník s nástavcem |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Příborník s nástavcem |
| Šířka: 129 cm | 129 cm — Příborník s nástavcem |
| Výška: 197 cm | 197 cm — Příborník s nástavcem |