Idea Noční stolek 1 zásuvka BONITO 2 lak
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 799 Kč
Noční stolek BONITO 2 v lakovaném provedení bude dokonalým pomocníkem u lůžka. 40 × 40 × 46 (š × h × v) materiál masiv borovice lakované provedení 1 zásuvka s kovovými pojezdy dodávané v demontu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Noční stolek BONITO 2 v lakovaném provedení bude dokonalým pomocníkem u lůžka.
40 × 40 × 46 (š × h × v)
materiál masiv borovice
lakované provedení
1 zásuvka s kovovými pojezdy
dodávané v demontu
Jednoduchý stolek bude skvěle sloužit jak v dětském pokojíčku, tak studentském pokoji. Místo k odložení chytrého mobilního telefonu, tabletu či knihy musí být hned vedle lůžka.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Materiál desky | masiv |
| Požadovaný vlastnosti | čtvercové |
| Výška | 46 cm |
| Celková šířka | 40 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Noční |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Noční |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Noční |
| Celková šířka: 40 cm | 40 cm — Noční |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Noční |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Noční |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Noční |
| Materiál desky: masiv | masiv — Noční |
| Požadovaný vlastnosti: čtvercové | čtvercové — Noční |
| Šířka: 40 cm | 40 cm — Noční |
| Výška: 46 cm | 46 cm — Noční |