Idea Konferenční stolek TORINO kovové úchytky
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 999 Kč
Konferenční stolek TORINO 8092K v přírodním provedení z masivní borovice je skvělým společníkem do každého světle zařízeného obýváku. Stolek je vybaven širokou zásuvkou s kovovými pojezdy. Díky ní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Konferenční stolek TORINO 8092K v přírodním provedení z masivní borovice je skvělým společníkem do každého světle zařízeného obýváku. Stolek je vybaven širokou zásuvkou s kovovými pojezdy. Díky ní nemusíte mít všechny věci odložené na stolku a jednoduše je do zásuvky schováte, aby nebyly na očích.
100 × 55 × 40 (š × h × v)
materiál masiv borovice
lakované provedení kovové úchytky
široká zásuvka s kovovými pojezdy
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Materiál desky | masiv |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 40 cm |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Konferenční |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Konferenční |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Konferenční |
| Celková šířka: 100 cm | 100 cm — Konferenční |
| Hloubka: 55 cm | 55 cm — Konferenční |
| Hmotnost: 10 kg | 10 kg — Konferenční |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Konferenční |
| Materiál desky: masiv | masiv — Konferenční |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Konferenční |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Konferenční |
| Výška: 40 cm | 40 cm — Konferenční |