Idea Jídelní stůl 8848A antik
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 999 Kč
Jídelní stůl 8848A antik je elegantním a stylovým přírůstkem do vaší jídelny nebo kuchyně. Své místo získává díky svému klasickému designu a lakovanému provedení v tónu antik, které přináší do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní stůl 8848A antik je elegantním a stylovým přírůstkem do vaší jídelny nebo kuchyně. Své místo získává díky svému klasickému designu a lakovanému provedení v tónu antik, které přináší do prostoru pocit tradičního šarmu a elegance. Nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování a společenské setkání.
118 × 75 × 73 (š × h × v)
materiál masiv borovice
lakované provedení v tónu antik
Jídelní stůl 8848A antik je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení klasického stylu s moderní elegancí ve svém domově.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Materiál desky | masiv |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 73 cm |
| Celková šířka | 118 cm |
| Šířka | 118 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Hmotnost | 15 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jídelní |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Jídelní |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Jídelní |
| Celková šířka: 118 cm | 118 cm — Jídelní |
| Hloubka: 75 cm | 75 cm — Jídelní |
| Hmotnost: 15 kg | 15 kg — Jídelní |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jídelní |
| Materiál desky: masiv | masiv — Jídelní |
| Požadované vlastnosti: nerozkládací | nerozkládací — Jídelní |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Jídelní |
| Šířka: 118 cm | 118 cm — Jídelní |
| Výška: 73 cm | 73 cm — Jídelní |