Hřebíky Hilti GX-WF RD34 kroužkové 3,1×90 mm 3 000 ks
Výrobce: HILTI
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 550 Kč
k připevňování dřeva ke dřevu, k hřebíkovačce Hilti GX 90-WF, materiál ocel, papírový pásek, úhel 34 °, průměr 3,1 mm, délka 90 mm, 3 000 ks/bal., 3× plyn GC32
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 5 550 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
k připevňování dřeva ke dřevu, k hřebíkovačce Hilti GX 90-WF, materiál ocel, papírový pásek, úhel 34 °, průměr 3,1 mm, délka 90 mm, 3 000 ks/bal., 3× plyn GC32
Parametry
| balení | 3000 ks |
|---|---|
| délka | 90 mm |
| materiál | ocel |
| měrná jednotka | bal. |
| počet plynových náplní | 3 |
| průměr | 3,1 mm |
| rozměry | 3,1×90 mm |
| šířka | 3,1 mm |
| typ pásku | papírový pásek |
| úhel | 34 ° |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hřebíky |
|---|---|
| Výrobce: HILTI | HILTI — Hřebíky |
| balení: 3000 ks | 3000 ks — Hřebíky |
| délka: 90 mm | 90 mm — Hřebíky |
| materiál: ocel | ocel — Hřebíky |
| měrná jednotka: bal. | bal. — Hřebíky |
| průměr: 3,1 mm | 3,1 mm — Hřebíky |
| rozměry: 3,1×90 mm | 3,1×90 mm — Hřebíky |
| šířka: 3,1 mm | 3,1 mm — Hřebíky |
| typ pásku: papírový pásek | papírový pásek — Hřebíky |
| úhel: 34 ° | 34 ° — Hřebíky |