Hřebíkovačka plynová KMR D34/90-G641E
Výrobce: KMR
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 13 284 Kč
na střešní konstrukce, bednění, laťování, dřevostavby a suchou vnitřní výstavbu, typ hřebíku D34, průměr 2,8–3,1 mm, šířka 108 mm, výška 377 mm, délka 382 mm, hmotnost 3,6 kg
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 13 284 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
na střešní konstrukce, bednění, laťování, dřevostavby a suchou vnitřní výstavbu, typ hřebíku D34, průměr 2,8–3,1 mm, šířka 108 mm, výška 377 mm, délka 382 mm, hmotnost 3,6 kg
Parametry
| akustický tlak | 96,2 dB(A) |
|---|---|
| akustický výkon | 101 dB(A) |
| délka | 382 mm |
| délka hřebíku | 50–90 mm |
| doba nabíjení | 90 min |
| hmotnost | 3,6 kg |
| kapacita akumulátoru | 2,5 Ah (8000 výstřelů) |
| kapacita plynové náplně | 1200 výstřelů |
| kapacita zásobníku | 60 hřebíků |
| měrná jednotka | ks |
| napětí akumulátoru | 72 V |
| průměr | 2,8–3,1 mm |
| sbíjecí režim | jednotlivý |
| šířka | 108 mm |
| typ akumulátoru | Li-Ion |
| typ hřebíku | D34 |
| v balení | 1 |
| vibrace | 2,67 m/s2 |
| výška | 377 mm |