House 5 Věšák PORTU natural
Výrobce: House 5
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 449 Kč
Stojanový věšák PORTU je stylový a praktický doplněk do vašeho domova. Věšák nabízí několik háčků uspořádaných po celé výšce stojanu, což umožňuje zavěšení kabátů, bund, kabelek i doplňků.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stojanový věšák PORTU je stylový a praktický doplněk do vašeho domova.
Věšák nabízí několik háčků uspořádaných po celé výšce stojanu, což umožňuje zavěšení kabátů, bund, kabelek i doplňků.
materiál: borovicové dřevo
barva: přírodní
rozměry (ŠxHxV): 61x61x175 cm
nosnost: 5 kg rovnoměrně rozložené
dodáváno v demontu
Moderní stojanový věšák s minimalistickým designem vám pomůže vám udržet pořádek a přinese do vašeho interiéru moderní vzhled.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 175 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Hloubka | 61 cm |
| Nosnost | 5 kg |
| Hmotnost | 1.8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Stojací |
|---|---|
| Výrobce: House 5 | House 5 — Stojací |
| Barva: přírodní | přírodní — Stojací |
| Celková šířka: 61 cm | 61 cm — Stojací |
| Hloubka: 61 cm | 61 cm — Stojací |
| Hmotnost: 1.8 kg | 1.8 kg — Stojací |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Stojací |
| Nosnost: 5 kg | 5 kg — Stojací |
| Šířka: 61 cm | 61 cm — Stojací |
| Výška: 175 cm | 175 cm — Stojací |