Hmoždinka šroubovací Hilti T-Helix HTH 155 mm
Výrobce: Hilti
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 122 Kč
plastová s ocelovým šroubem, určena pro sanace staveb, jedna délka k připevnění izolantu tl. 100–360 mm na všechny druhy podkladů, zápustná montáž, průměr talířku 75 mm, délka 155 mm, 100 ks/bal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 2 122 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
plastová s ocelovým šroubem, určena pro sanace staveb, jedna délka k připevnění izolantu tl. 100–360 mm na všechny druhy podkladů, zápustná montáž, průměr talířku 75 mm, délka 155 mm, 100 ks/bal.
Parametry
| balení | 100 ks |
|---|---|
| beton | ANO |
| délka | 155 mm |
| děrované cihly | ano |
| hloubka vrtání | 45 (75 mm - pro lehčený beton a pórobeton) |
| kotevní hloubka | 25 (45 mm - pro lehčený beton a pórobeton) |
| materiál trnu | ocel |
| měrná jednotka | ks |
| plné cihly | ano |
| pórobeton | ANO |
| povrchová montáž | ANO |
| průměr talířku | 75 mm |
| průměr vrtáku | 8 mm |
| typ trnu | šroubovací |
| typ výrobku | hmoždinky a kotvení |
| v balení | 100 |
| výrobce | Hilti |
| zápustná montáž | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hmoždinky natloukací |
|---|---|
| Výrobce: Hilti | Hilti — Hmoždinky natloukací |
| balení: 100 ks | 100 ks — Hmoždinky natloukací |
| beton: ANO | ANO — Hmoždinky natloukací |
| délka: 155 mm | 155 mm — Hmoždinky natloukací |
| děrované cihly: ano | ano — Hmoždinky natloukací |
| materiál trnu: ocel | ocel — Hmoždinky natloukací |
| měrná jednotka: ks | ks — Hmoždinky natloukací |
| plné cihly: ano | ano — Hmoždinky natloukací |
| pórobeton: ANO | ANO — Hmoždinky natloukací |
| povrchová montáž: ANO | ANO — Hmoždinky natloukací |
| průměr talířku: 75 mm | 75 mm — Hmoždinky natloukací |
| průměr vrtáku: 8 mm | 8 mm — Hmoždinky natloukací |
| typ trnu: šroubovací | šroubovací — Hmoždinky natloukací |
| typ výrobku: hmoždinky a kotvení | hmoždinky a kotvení — Hmoždinky natloukací |
| výrobce: Hilti | Hilti — Hmoždinky natloukací |
| zápustná montáž: NE | NE — Hmoždinky natloukací |